46th Congress of EPA „European Prosthodontic Debates”

Calendar icon Laikas

2023 09 14-16

Location icon Vieta

Radisson Blu hotel Lietuva

Džiaugiamės galėdami Lietuvos odontologų bendruomenę pakviesti į 46-ąjį EPA (angl. European Prosthodontic Association) kongresą „EUROPOS ORTOPEDINĖS ODONTOLOGIJOS DEBATAI”, kuris pirmą kartą vyks Lietuvoje, Vilniuje. Kongrese skaitys paskaitas ir dalinsis savo patirtimi daugau nei 50 tarptautinių pranešėjų, kurie yra savo sričių ekspertai bei pristatys naujausius ortopedinės ir restauracinės odontologijos pasiekimus. Kaip rodo konferencijos pavadinimas, debatų formatu bus aptariama daugybė aspektų – nuo gydymo planavimo iki komplikacijų sprendimo. Skaitmeninės odontologijos procedūros tapo kasdienybe, todėl ypatingas dėmesys bus skiriamas sėkmingam skaitmeninių sprendimų taikymui.
Kviečiame dalyvauti, mokytis ir debatuoti!

Visa informacija kongreso svetainėje: https://www.epa2023.lt/

  • Dėl išankstinių sąskaitų ir sąskaitų, prašome kreiptis el. paštu: violeta@creativa.lt
Sekretoriatas

Violeta Vitė

+37060378930

violeta@creativa.lt

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais